HRENGEITRU
Suche nach Alphabet:

Remax Centar nekretnina

Verkäuferliste
Verkäufer:

Remax Centar nekretnina

Auflisting immobilien
Kontaktperson: Remax Centar nekretnina
Postleitzahl: 51000
Telefon 1: uz agenta
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr
Web: http://www.remax-centarnekretnina.com/
RSS:
 Agenten: 

Elvis Karamarko

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385916413132
E-mail: e.karamarko@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Ured Rijeka

Telefon: 051/499-800
GSM:
E-mail: info@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Vjeran Jerkić

Telefon: +385 51 551 871
GSM: +385916413146
E-mail: v.jerkic@remax-opatija.hr
Fremdsprachen:

Rade Crnogorčić

Telefon: +385 52 638 222
GSM: +385916413140
E-mail: r.crnogorcic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Ured Pula

Telefon: 052/638-222
GSM: 00385 91 641 3151
E-mail: pula@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Ured Poreč

Telefon: 052/435-428
GSM:
E-mail: porec@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Igor Zaharija

Telefon: +385916413130
GSM: +385 91 641 3130
E-mail: i.zaharija@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Danijela Vrbanec Dedeić

Telefon: 00385 52 638 222
GSM: +385916413139
E-mail: d.vrbanecdedeic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Andrea Mustać

Telefon: 091/641-3156
GSM: +385 91 641 3156
E-mail: a.mustac@remax-opatija.hr
Fremdsprachen:

Gordan Butković

Telefon: +385916415570
GSM: +385 91 641 5570
E-mail: g.butkovic@remax-crikvenica.hr
Fremdsprachen:

Josipa Kauzlarić

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385916413165
E-mail: j.kauzlaric@remax-gorski.hr
Fremdsprachen:

Mirela Petrović

Telefon: +385 51 627 667
GSM: +385916413300
E-mail: m.petrovic@remax-krk.hr
Fremdsprachen:

Ljiljana Magašić

Telefon: +385 51 627 667
GSM: +385916413143
E-mail: lj.magasic@remax-krk.hr
Fremdsprachen:

Danijela Palić

Telefon: +385 52 638 222
GSM: +385 91 641 5505
E-mail: d.palic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Natalia Petrušić

Telefon: 0038552638222
GSM: 00385916418800
E-mail: n.petrusic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Hrvoje Ružić

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385916413138
E-mail: h.ruzic@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Bojan Uležić

Telefon: +385 52 638 222
GSM: +385916415504
E-mail: b.ulezic@remax-istra.hr
Fremdsprachen: Engleski, talijanski, češki, slovački

Slađana Opačak

Telefon: +385 52 638 222
GSM: +385916415511
E-mail: s.opacak@remax-istra.hr
Fremdsprachen: Engelski, talijanski

Nedžad Salihović

Telefon: +385 52 638 222
GSM: +385 91 641 5015
E-mail: n.salihovic@remax-istra.hr
Fremdsprachen: Engleski, talijanski

Sandra Ritoša

Telefon: 00385 52 435 428
GSM: +385 91 641 6200
E-mail: s.ritosa@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Damir Smriko

Telefon: +385 52 638 222
GSM: +385 91 641 3161
E-mail: d.smriko@remax-istra.hr
Fremdsprachen: Engleski, talijanski

Igor Pavlić

Telefon: +385 51 499800
GSM: +385916413133
E-mail: i.pavlic@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Melita Malnar Brajković

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385916415510
E-mail: m.malnar@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Samanta Čengija

Telefon: 00385 52 670 295
GSM: +385 91 641 5550
E-mail: s.cengija@remax-istra.hr
Fremdsprachen: Engleski, talijanski

Suzana Koprivica

Telefon: 00385 52 435 428
GSM: +385 91 641 5540
E-mail: s.koprivica@remax-istra.hr
Fremdsprachen: njemački,talijanski

Silvija Panuccio

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385916415099
E-mail: s.panuccio@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Ured Umag

Telefon: 052 670 295
GSM: 00385 435 428
E-mail: umag@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Aleksandar Mlinar

Telefon: 00385 52 435 428
GSM: +385916416100
E-mail: a.mlinar@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Dolores Jug

Telefon: + 385 52 638 222
GSM: +385916413104
E-mail: d.jug@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Mirela Roža

Telefon: + 385 52 638 222
GSM: +385916413157
E-mail: m.roza@remax-istra.hr
Fremdsprachen: talijanski, engleski

Davorka Ukota

Telefon: 00385 52 670 295
GSM: +385 91 641 5530
E-mail: d.ukota@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Kerim Kapetanović

Telefon: 00385 670 295
GSM: +385 641 3160
E-mail: k.kapetanovic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Ured Crikvenica

Telefon: +385 51 627 667
GSM:
E-mail: info@remax-crikvenica.hr
Fremdsprachen:

Ana-Maria Peica

Telefon: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 3150
E-mail: a.peica@remax-crikvenica.hr
Fremdsprachen:

Ena Radiković Svetić

Telefon: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 7002
E-mail: e.radikovic@remax-crikvenica.hr
Fremdsprachen:

Velibor Brkić

Telefon: 052/638 222
GSM: 091/641 0182
E-mail: v.brkic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Marko Rubbi

Telefon: 052/638 222
GSM: 091/641 5035
E-mail: m.rubbi@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Ivan Legović

Telefon: 00385 435 428
GSM: 00385 91 641 7005
E-mail: i.legovic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Vilma Spinotti

Telefon: +385 52 435 428
GSM: +385 91 641 7006
E-mail: v.spinotti@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Amela Bećirović Jašarevski

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0056
E-mail: a.becirovic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Zoran Šarac

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0057
E-mail: z.sarac@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Boris Tepavac

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 621 5945
E-mail: b.tepavac@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Petra Tonžetić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 2525 275
E-mail: p.tonzetic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Katarina Farkaš

Telefon: 00385 52 435428
GSM: +385 91 641 5503
E-mail: k.farkas@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Mario Pajtak

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0061
E-mail: m.pajtak@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Roberta Anđelić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 6400
E-mail: r.andelic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Dorijan Damijanić

Telefon: 052/638 222
GSM: 091/641 0116
E-mail: d.damijanic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Igor Cerić

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0018
E-mail: i.ceric@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Davorin Grlj

Telefon: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 7011
E-mail: d.grlj@remax-krk.hr
Fremdsprachen:

Tamara Stojanović Hauptman

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0068
E-mail: t.hauptman@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Elena Mikolić

Telefon: +385 52 435 428
GSM: +385 91 641 2896
E-mail: e.mikolic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Valentin Brozović

Telefon: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 0038
E-mail: v.brozovic@remax-crikvenica.hr
Fremdsprachen:

Daniela Kapš

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0019
E-mail: d.kaps@remax-gorski.hr
Fremdsprachen:

Idnir Jahić

Telefon: +385 52 435 428
GSM: +385 91 641 0001
E-mail: i.jahic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Vedran Anđelić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0058
E-mail: v.andelic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Antonio Seccareccia

Telefon: +385 51 551 871
GSM: +385 91 641 0032
E-mail: a.seccareccia@remax-opatija.hr
Fremdsprachen:

Tanja Katanec

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0062
E-mail: t.katanec@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Mihaela Medić

Telefon: 052/638 222
GSM: 091/641 0095
E-mail: m.medic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Vjeran Šaina

Telefon: +385 51 551 871
GSM: +385 91 641 7001
E-mail: v.saina@remax-opatija.hr
Fremdsprachen:

Marijo Cvitković

Telefon: +385 1 670 1704
GSM:
E-mail: m.cvitkovic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Marija Vujević

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0072
E-mail: m.vujevic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Nena Balja

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0106
E-mail: n.balja@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Jadranka Baroš

Telefon: +385 499 800
GSM: +385 91 641 0188
E-mail: j.baros@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Anton Dunato

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 7007
E-mail: a.dunato@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Suzana Ranić

Telefon: +385 52 670 295
GSM: +385 91 641 0067
E-mail: s.ranic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Mijo Radovčić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0059
E-mail: m.radovcic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Ružica Depikolozvane

Telefon: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 0027
E-mail: r.depikolozvane@remax-krk.hr
Fremdsprachen:

Gabrijel Peroli

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0024
E-mail: g.peroli@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Susan Ann Fazlić

Telefon: +385 52 670 295
GSM: +385 91 641 0066
E-mail: s.fazlic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Luka Posavčević

Telefon: +385 52 435 428
GSM: +385 91641 5512
E-mail: l.posavcevic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Vlatka Pervan

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0042
E-mail: v.pervan@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Nikolina Pavković

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 7008
E-mail: n.pavkovic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Domagoj Margeta

Telefon: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 7010
E-mail: d.margeta@remax-crikvenica.hr
Fremdsprachen:

Monika Jakus

Telefon: +385 51 627 667
GSM:
E-mail: m.jakus@remax-crikvenica.hr
Fremdsprachen:

Marijana Milošević

Telefon: +385 52 670 295
GSM: +385 91 641 5051
E-mail: m.milosevic@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Andrea Vrselja

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0041
E-mail: a.vrselja@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Majda Žiganto

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 3163
E-mail: m.ziganto@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Josip Bakula

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 7004
E-mail: j.bakula@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Sanja Reinić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 5053
E-mail: s.reinic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Giancarlo Flego

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0158
E-mail: g.flego@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Ured Rovinj

Telefon:
GSM:
E-mail: rovinj@remax-istra.hr
Fremdsprachen:

Marko Prlić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 7771
E-mail: m.prlic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Mišel Margan

Telefon: +385 51 499 800
GSM: 385 91 641 7003
E-mail: m.margan@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Gordana Stanković

Telefon: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 5520
E-mail: g.stankovic@remax-krk.hr
Fremdsprachen:

Jolanta Čar

Telefon: + 385 51 551 871
GSM: + 385 91 641 0028
E-mail: j.car@remax-opatija.hr
Fremdsprachen:

Dinko Cindrić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 5052
E-mail: d.cindric@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Ured Zagreb

Telefon: +385 1 670 1704
GSM:
E-mail: info@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Ured Opatija

Telefon: + 385 51 551 871
GSM:
E-mail: info@remax-opatija.hr
Fremdsprachen:

Jelica Lulić

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 5013
E-mail: j.lulic@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Doris Spajić

Telefon: +385 51 551 871
GSM: +385 91 641 5560
E-mail: d.spajic@remax-opatija.hr
Fremdsprachen:

Žaneta Avdičević

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 5011
E-mail: z.avdicevic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Marko Korošec

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 5515
E-mail: m.korosec@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Petra Škudaš Antoljak

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0055
E-mail: p.skudas@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Marina Frković

Telefon: +385 51 551 871
GSM:
E-mail: m.frkovic@remax-opatija.hr
Fremdsprachen:

Krunoslava Kauzlarić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 166 9109
E-mail: k.kauzlaric@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Telefon: +385 499 800
GSM:
E-mail:
Fremdsprachen:

Telefon: +385 499 800
GSM:
E-mail:
Fremdsprachen:

Telefon: +385 499 800
GSM:
E-mail:
Fremdsprachen:

Telefon: +385 499 800
GSM:
E-mail:
Fremdsprachen:

Ured Rijeka 2

Telefon: +385 51 499 800
GSM:
E-mail: d.cvitanovic@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Dušan Šomen

Telefon: +385 (0)51 499 800
GSM: +385 (0)91 641 3300
E-mail: d.somen@remax-rijeka.hr
Fremdsprachen:

Telefon: +385 51 499 800
GSM:
E-mail:

Vidmarijo Rašić

Telefon: +385 52 638 222
GSM: +385 (0)91 641 3130
E-mail: v.rasic@remax-istra.hr

Kristina Lori Matulić Knego

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 641 3105
E-mail: kl.matulic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Antonijo Bandić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0074
E-mail: a.bandic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Tanja Džale Kapuđija

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0073
E-mail: t.dzale@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Maxim Blokhin

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0039
E-mail: m.blokhin@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Božica Jurković

Telefon: +385(0)51 499 800
GSM: +385(0)91 195 5151
E-mail: b.jurkovic@remax-gorski.hr

Filip Naglić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: + 385 91 641 0063
E-mail: f.naglic@remax-centar.hr

Ured Velika Gorica

Telefon: 01/2105-450
E-mail: v.gorica@remax-centar.hr

Ludvig Pavlović

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 3105
E-mail: l.pavlovic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Marko Tustić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0063
E-mail: m.tustic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Elizabeta Lovko

Telefon: +385 51 551 871
GSM: +385 91 641 0065
E-mail: e.lovko@remax-opatija.hr
Fremdsprachen:

Telefon:
GSM:
E-mail:
Fremdsprachen:

Eni Čaluk

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0193
E-mail: e.caluk@remax-gorski.hr
Fremdsprachen:

Telefon: +385 51 499 800
E-mail:

Nensi Markusović

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 7771
E-mail: n.markusovic@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Igor Ivančević

Telefon: +385 499 800
E-mail: i.ivancevic@remax-rijeka.hr

Mariana Milic

Telefon: +385 499 800
E-mail: m.milic@remax-rijeka.hr

Klara Paganelli Kržić

Telefon: +385 51 499 800
GSM: +385 (0)91 641 3165
E-mail: k.paganelli@remax-rijeka.hr

Sanja Car

Telefon: +385 499 800
E-mail: s.car@remax.hr

Anton Vučinović

Telefon: +385 499 800
E-mail: a.vucinovic@remax-rijeka.hr

Danilo Singer

Telefon:
GSM:
E-mail: d.singer@remax-centar.hr
Fremdsprachen:

Ana Tadić

Telefon: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 5501
E-mail: a.tadic@remax-centar.hr
Dodajte nekretninu