HRENGEITRU
Alphabet search:

Remax Centar nekretnina

Contact info
Agent name:

Remax Centar nekretnina

List agent properties
Contact person: Remax Centar nekretnina
Postal code: 51000
Phone 1: uz agenta
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr
Web: http://www.remax-centarnekretnina.com/
RSS:
 Agents: 

Elvis Karamarko

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385916413132
E-mail: e.karamarko@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Ured Rijeka

Phone: 051/499-800
GSM:
E-mail: info@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Vjeran Jerkić

Phone: +385 51 551 871
GSM: +385916413146
E-mail: v.jerkic@remax-opatija.hr
Foreign languages:

Rade Crnogorčić

Phone: +385 52 638 222
GSM: +385916413140
E-mail: r.crnogorcic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Ured Pula

Phone: 052/638-222
GSM: 00385 91 641 3151
E-mail: pula@remax-istra.hr
Foreign languages:

Ured Poreč

Phone: 052/435-428
GSM:
E-mail: porec@remax-istra.hr
Foreign languages:

Igor Zaharija

Phone: +385916413130
GSM: +385 91 641 3130
E-mail: i.zaharija@remax-istra.hr
Foreign languages:

Danijela Vrbanec Dedeić

Phone: 00385 52 638 222
GSM: +385916413139
E-mail: d.vrbanecdedeic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Andrea Mustać

Phone: 091/641-3156
GSM: +385 91 641 3156
E-mail: a.mustac@remax-opatija.hr
Foreign languages:

Ured Crikvenica

Phone:
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr

Josipa Kauzlarić

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385916413165
E-mail: j.kauzlaric@remax-gorski.hr
Foreign languages:

Mirela Petrović

Phone: +385 51 627 667
GSM: +385916413300
E-mail: m.petrovic@remax-krk.hr
Foreign languages:

Ljiljana Magašić

Phone: +385 51 627 667
GSM: +385916413143
E-mail: lj.magasic@remax-krk.hr
Foreign languages:

Danijela Palić

Phone: +385 52 638 222
GSM: +385 91 641 5505
E-mail: d.palic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Natalia Petrušić

Phone: 0038552638222
GSM: 00385916418800
E-mail: n.petrusic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Hrvoje Ružić

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385916413138
E-mail: h.ruzic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Bojan Uležić

Phone: +385 52 638 222
GSM: +385916415504
E-mail: b.ulezic@remax-istra.hr
Foreign languages: Engleski, talijanski, češki, slovački

Slađana Opačak

Phone: +385 52 638 222
GSM: +385916415511
E-mail: s.opacak@remax-istra.hr
Foreign languages: Engelski, talijanski

Nedžad Salihović

Phone: +385 52 638 222
GSM: +385 91 641 5015
E-mail: n.salihovic@remax-istra.hr
Foreign languages: Engleski, talijanski

Sandra Ritoša

Phone: 00385 52 435 428
GSM: +385 91 641 6200
E-mail: s.ritosa@remax-istra.hr
Foreign languages:

Damir Smriko

Phone: +385 52 638 222
GSM: +385 91 641 3161
E-mail: d.smriko@remax-istra.hr
Foreign languages: Engleski, talijanski

Ured Rijeka

Phone: +385 51 499800
GSM: +385 91 6413133
E-mail: info@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Samanta Čengija

Phone: 00385 52 670 295
GSM: +385 91 641 5550
E-mail: s.cengija@remax-istra.hr
Foreign languages: Engleski, talijanski

Suzana Koprivica

Phone: 00385 52 435 428
GSM: +385 91 641 5540
E-mail: s.koprivica@remax-istra.hr
Foreign languages: njemački,talijanski

Silvija Panuccio

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385916415099
E-mail: s.panuccio@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Ured Umag

Phone: 052 670 295
GSM: 00385 435 428
E-mail: umag@remax-istra.hr
Foreign languages:

Aleksandar Mlinar

Phone: 00385 52 435 428
GSM: +385916416100
E-mail: a.mlinar@remax-istra.hr
Foreign languages:

Dolores Jug

Phone: + 385 52 638 222
GSM: +385916413104
E-mail: d.jug@remax-istra.hr
Foreign languages:

Mirela Roža

Phone: + 385 52 638 222
GSM: +385916413157
E-mail: m.roza@remax-istra.hr
Foreign languages: talijanski, engleski

Davorka Ukota

Phone: 00385 52 670 295
GSM: +385 91 641 5530
E-mail: d.ukota@remax-istra.hr
Foreign languages:

Kerim Kapetanović

Phone: +38552670295
GSM: +385916413160
E-mail: k.kapetanovic@remax-istra.hr

Ured Crikvenica

Phone: +385 51 627 667
E-mail: info@remax-crikvenica.hr

Ana-Maria Peica

Phone: +385 51 627 667

Ena Radiković Svetić

Phone: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 7002
E-mail: e.radikovic@remax-crikvenica.hr
Foreign languages:

Velibor Brkić

Phone: 052/638 222
GSM: 091/641 0182
E-mail: v.brkic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Marko Rubbi

Phone: 052/638 222
GSM: 091/641 5035
E-mail: m.rubbi@remax-istra.hr
Foreign languages:

Ivan Legović

Phone: 00385 435 428
GSM: 00385 91 641 7005
E-mail: i.legovic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Vilma Spinotti

Phone: +385 52 435 428
GSM: +385 91 641 7006
E-mail: v.spinotti@remax-istra.hr
Foreign languages:

Amela Bećirović Jašarevski

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0056
E-mail: a.becirovic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Boris Tepavac

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 621 5945
E-mail: b.tepavac@remax-centar.hr
Foreign languages:

Petra Tonžetić

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 2525 275
E-mail: p.tonzetic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Mario Pajtak

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0061
E-mail: m.pajtak@remax-centar.hr
Foreign languages:

Roberta Anđelić

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 6400
E-mail: r.andelic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Dorijan Damijanić

Phone: 052/638 222
GSM: 091/641 0116
E-mail: d.damijanic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Davorin Grlj

Phone: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 7011
E-mail: d.grlj@remax-krk.hr
Foreign languages:

Tamara Stojanović Hauptman

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0068
E-mail: t.hauptman@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Elena Mikolić

Phone: +385 52 435 428
GSM: +385 91 641 2896
E-mail: e.mikolic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Daniela Kapš

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0019
E-mail: d.kaps@remax-gorski.hr
Foreign languages:

Idnir Jahić

Phone: +385 52 435 428
GSM: +385 91 641 0001
E-mail: i.jahic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Vedran Anđelić

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0058
E-mail: v.andelic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Antonio Seccareccia

Phone: +385 51 551 871
GSM: +385 91 641 0032
E-mail: a.seccareccia@remax-opatija.hr
Foreign languages:

Tanja Katanec

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0062
E-mail: t.katanec@remax-centar.hr
Foreign languages:

Mihaela Medić

Phone: 052/638 222
GSM: 091/641 0095
E-mail: m.medic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Vjeran Šaina

Phone: +385 51 551 871
GSM: +385 91 641 7001
E-mail: v.saina@remax-opatija.hr
Foreign languages:

Marija Vujević

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0072
E-mail: m.vujevic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Nena Balja

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0106
E-mail: n.balja@remax-centar.hr
Foreign languages:

Suzana Ranić

Phone: +385 52 670 295
GSM: +385 91 641 0067
E-mail: s.ranic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Mijo Radovčić

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0059
E-mail: m.radovcic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ružica Depikolozvane

Phone: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 0027
E-mail: r.depikolozvane@remax-krk.hr
Foreign languages:

Gabrijel Peroli

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0024
E-mail: g.peroli@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Susan Ann Fazlić

Phone: +385 52 670 295
GSM: +385 91 641 0066
E-mail: s.fazlic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Luka Posavčević

Phone: +385 52 435 428
GSM: +385 91641 5512
E-mail: l.posavcevic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Vlatka Pervan

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0042
E-mail: v.pervan@remax-centar.hr
Foreign languages:

Nikolina Pavković

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 7008
E-mail: n.pavkovic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ured Crikvenica

Phone: +385 51 627 667
E-mail: info@remax-crikvenica.hr

Marijana Milošević

Phone: +385 52 670 295
GSM: +385 91 641 5051
E-mail: m.milosevic@remax-istra.hr
Foreign languages:

Andrea Vrselja

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0041
E-mail: a.vrselja@remax-centar.hr
Foreign languages:

Josip Bakula

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 7004
E-mail: j.bakula@remax-centar.hr
Foreign languages:

Sanja Reinić

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 5053
E-mail: s.reinic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Giancarlo Flego

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0158
E-mail: g.flego@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Ured Rovinj

Phone:
GSM:
E-mail: rovinj@remax-istra.hr
Foreign languages:

Ured Rijeka

Phone: +385 51 499 800
GSM:
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr
Foreign languages:

Gordana Stanković

Phone: +385 51 627 667
GSM: +385 91 641 5520
E-mail: g.stankovic@remax-krk.hr
Foreign languages:

Dinko Cindrić

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 5052
E-mail: d.cindric@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ured Zagreb

Phone: +385 1 670 1704
GSM:
E-mail: info@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ured Opatija

Phone: + 385 51 551 871
GSM:
E-mail: info@remax-opatija.hr
Foreign languages:

Jelica Lulić

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 5013
E-mail: j.lulic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Doris Spajić

Phone: +385 51 551 871
GSM: +385 91 641 5560
E-mail: d.spajic@remax-opatija.hr
Foreign languages:

Žaneta Avdičević

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 5011
E-mail: z.avdicevic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ured Zagreb

Phone: +385 1 670 1704
GSM:
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr
Foreign languages:

Krunoslava Kauzlarić

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 166 9109
E-mail: k.kauzlaric@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ured Rijeka 2

Phone: +385 51 499 800
GSM:
E-mail: d.cvitanovic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Antonijo Bandić

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0074
E-mail: a.bandic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Tanja Džale Kapuđija

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0073
E-mail: t.dzale@remax-centar.hr
Foreign languages:

Maxim Blokhin

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0039
E-mail: m.blokhin@remax-centar.hr
Foreign languages:

Božica Jurković

Phone: +385(0)51 499 800
GSM: +385(0)91 195 5151
E-mail: b.jurkovic@remax-gorski.hr

Ured Velika Gorica

Phone: 01/2105-450
E-mail: v.gorica@remax-centar.hr

Ludvig Pavlović

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 3105
E-mail: l.pavlovic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ured Velika Gorica

Phone:
GSM:
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr
Foreign languages:

Elizabeta Lovko

Phone: +385 51 551 871
GSM: +385 91 641 0065
E-mail: e.lovko@remax-opatija.hr
Foreign languages:

Eni Čaluk

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0193
E-mail: e.caluk@remax-gorski.hr
Foreign languages:

Danilo Singer

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 7009
E-mail: d.singer@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ana Tadić

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 5501
E-mail: a.tadic@remax-centar.hr

Ured Crikvenica

Phone: +385 51 627 667
E-mail: info@remax-crikvenica.hr

Boris Ograjšek

Phone: 00385 52 670 295
GSM: 00385 91 641 0159
E-mail: b.ograjsek@remax-istra.hr

Martina Bošković

Phone: +385 52 435 428
GSM: +385 91 641 013
E-mail: m.boskovic@remax-istra.hr
Foreign languages:

RE/MAX Centar nekretnina

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 3133
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr
Foreign languages:

Ana Jezdić

Phone: +385 1 210 54 51
GSM: +385 91 641 0038
E-mail: a.jezdic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Nensi Markusović

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 7771
E-mail: n.markusovic@remax-centar.hr

Zvonimir Renić

GSM: +385 99 312 0357
E-mail: z.renic@remax-centar.hr

Emilija Navickaite

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 091/641-0057
E-mail: e.navickaite@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ured Rijeka

Phone: +385 499 800
E-mail: info@remax-rijeka.hr

Vidmarijo Rašić

Phone: +385 52 638 222
GSM: +385 (0)91 641 3130
E-mail: v.rasic@remax-istra.hr

Dino Chedid

Phone: +385 1 670 1704
E-mail: d.chedid@remax-centar.hr

Andrina Perić

Phone: +385 91 641 0055
GSM: +385 91 641 0055
E-mail: a.peric@remax-krk.hr
Foreign languages:

Marina Frković

Phone: +385 51 551 871
E-mail: m.frkovic@remax-opatija.hr

Ured Rijeka

Phone: +385 51 499 800
GSM:
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr

Ured Rijeka

Phone: +385 51 499 800
GSM:
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr

Ured Zagreb

Phone: +385 1 670 1704
GSM:
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr

Luca Ilinović

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0028
E-mail: l.ilinovic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Ured Rijeka

Phone: +385 51 499 800
GSM:
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr

Ured Rijeka

Phone: +385 499 800
E-mail: info@remax-centarnekretnina.hr

Mišel Margan

Phone: +385 51 499 800
GSM: 385 91 641 7003
E-mail: m.margan@remax-rijeka.hr

Petra Škudaš Antoljak

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0055
E-mail: p.skudas@remax-centar.hr

Klara Paganelli Kržić

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 (0)91 641 3165
E-mail: k.paganelli@remax-rijeka.hr

Filip Filipović

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 7003
E-mail: f.filipovic@remax-centar.hr
Foreign languages:

Biljana Pavlović

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 3163
E-mail: b.pavlovic@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Aleksandar Knežević

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0018
E-mail: a.knezevic@remax-gorski.hr
Foreign languages:

Josip Kopecki

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0188
E-mail: j.kopecki@remax-rijeka.hr
Foreign languages:

Ana Peruničić

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 7007
E-mail: a.perunicic@remax-rijeka.hr

Ana Pliško

Phone: 052/638 222
GSM: 091/641 5051
E-mail: a.plisko@remax-istra.hr
Foreign languages:

Mirjana Babić

Phone: +385 51 309 703
GSM: +385 91 641 3133
E-mail: m.babic@remax-krk.hr
Foreign languages:

Kristian Vrangalovski

Phone: 052/638 222
GSM: 091/641 7771
E-mail: k.vrangalovski@remax-istra.hr
Foreign languages:

Ante Škopljanac-Mačina

Phone: +385 1 210 5451
GSM: +385916410112
E-mail: a.skopljanac-macina@remax-centar.hr
Foreign languages:

Zoran Basara

Phone: 052/638 222
GSM: 091/641 5503
E-mail: z.basara@remax-istra.hr
Foreign languages:

Dean Luić

Phone: + 385 51 551 871
GSM: + 385 91 641 0127
E-mail: d.luic@remax-opatija.hr

Monika Jurman

Phone: 00385 52 435 428
GSM: 00385 91 641 5556
E-mail: m.jurman@remax-istra.hr

Vlatka Klarić Spajić

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 5515
E-mail: v.klaric@remax-rijeka.hr

Paulina Bahovec

Phone: +385 1 210 54 51
GSM: +385916410110
E-mail: p.bahovec@remax-centar.hr

Ured Krk

Phone: +385 51 309 703
E-mail: info@remax-krk.hr

Sanja Grbčić

Phone: + 385 51 627 667
GSM: + 385 91 641 5570
E-mail: s.grbcic@remax-crikvenica.hr
Foreign languages:

Nikolina Crnković

Phone: + 385 51 627 667
GSM: + 385 91 641 3150
E-mail: n.crnkovic@remax-crikvenica.hr

Mirana Nikolić

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 0024
E-mail: m.nikolic@remax-rijeka.hr

Dario Krapec

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 95 335 3766
E-mail: d.krapec@remax-centar.hr

Davor Lisak

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 6410 063
E-mail: d.lisak@remax-centar.hr

Marija Božić

Phone: +385 1 6701 704
GSM: +385 91 6410 114
E-mail: m.bozic@remax-centar.hr

Dina Ivošević

Phone: +385 51 499 800
GSM: + 385 91 641 0068
E-mail: d.ivosevic@remax-gorski.hr

Elvis Slavić

Phone: + 385 51 627 667
GSM: + 385 91 641 7010
E-mail: e.slavic@remax-crikvenica.hr
Foreign languages:

Jozefina Dolibašić

Phone: +385 1 210 54 50
GSM: +385 91 641 0073
E-mail: j.dolibasic@remax-centar.hr

Habitator nekretnine d.o.o.

Phone: 00385 52 670 295
GSM: 00385 91 641 0159
E-mail: rovinj@remax-istra.hr
Foreign languages:

Stefano Ujčić

Phone: +385 51 499 800
GSM: +385 91 641 5099
E-mail: s.ujcic@remax-rijeka.hr

Suzana Kynaston

Phone: +385 1 670 1704
GSM: +385 91 641 0074
E-mail: s.kynaston@remax-centar.hr
 Recently listed properties:  Houses Flats Land Business premises
Dodajte nekretninu