HRENGEITRU
Поиск по алфавиту:

Atlas nekretnine d.o.o.

Контактная информация
Агент:

Atlas nekretnine d.o.o.

Список oбъекты
Контактное лицо: Kristijan Težak
Адрес: Korzo 2
Город: Rijeka
Почтовый индекс: 51000
Телефон 1: 013822914 Zagreb
Телефон 2: 051 33 62 73 Rijeka
E-mail: info@atlas.estate
Web: http://www.atlas.estate
Иностранные языки: engleski,njemački,talijanski
RSS:
Atlas nekretnine d.o.o. je poduzeće za poslove u prometu nekretninama. Preko svojih educiranih agenata nudi vrhunsku uslugu svim svojim klijentima, kako prodavateljima, tako i kupcima. Djelatnost poduzeća obuhvaća sve radnje vezane za prodaju nekretnina: procjene tržišne vrijednosti, marketing, oglašavanje, posredovanje, prodaju, savjetovanje, itd.
Našim klijentima nudimo i razne usluge naših suradnika: energetsko certificiranje, odvjetničke usluge širokog spektra, geodetske izmjere i drugo.
Također našim kupcima možemo ponuditi i realizacije kredita preko poslovnih banaka u RH bez dodatnih troškova.
U ponudi imamo veliki broj nekretnina sa područja Zagreba i okolice, Samobora, Rijeke, Kvarnera Istre i Gorskog kotara.
Naši uredi nalaze se:
Rijeka, Korzo 2/I, tel 051 336 273, mob. 091 215 1051
Zagreb, Ozaljska 13, tel. 01 33 22 914, mob. 091 215 1001
 Агенты: 

Ivan Polić

Телефон: 013822914 Zagreb
GSM: +385 (0) 91 7648540
E-mail: ivan@atlas.estate
Иностранные языки: njemački

Damir Uzelac

Телефон: 051 336-273 Rijeka
GSM: +385 (0) 95 8926690
E-mail: damir@atlas.estate
Иностранные языки:

Astrid Mikac

Телефон: 051 336-273 Rijeka
GSM: 0912151031
E-mail: astrid@atlas.estate
Иностранные языки: engleski

Kristijan Težak

Телефон: 051 336-273 Rijeka
GSM: 0994035048
E-mail: k.tezak@atlas.estat
Иностранные языки: engleski

Ivana Kukor

Телефон: 013822914 Zagreb
GSM: 0912151004
E-mail: ivanak@atlas.estate
Иностранные языки:

Katarina Kukor

Телефон: 013822914 Zagreb
GSM: 0913615081
E-mail: katarina@atlas.estate
Иностранные языки:

Sara Brainich

Телефон: 051336273
GSM: 0917322562
E-mail: sara@atlas.estate
Иностранные языки: talijanski

Feđa Lupis

Телефон:
GSM:
E-mail: fedja@atlas.estate
Иностранные языки: engleski
Dodajte nekretninu
Nekretnine AP1
Energetsko certificiranje