HRENGEITRU
Ricerca alfabetica:

Atlas nekretnine d.o.o.

Informazioni sul venditore
Venditore:

Atlas nekretnine d.o.o.

Elenco immobili
Contatto: Kristijan Težak
Indirizzo: Korzo 2
Città: Rijeka
Codice postale: 51000
Telefono 1: 013822914 Zagreb
Telefono 2: 051 33 62 73 Rijeka
E-mail: info@atlas.estate
Web: http://www.atlas.estate
Lingue straniere: engleski,njemački,talijanski
RSS:
Atlas nekretnine d.o.o. je poduzeće za poslove u prometu nekretninama. Preko svojih educiranih agenata nudi vrhunsku uslugu svim svojim klijentima, kako prodavateljima, tako i kupcima. Djelatnost poduzeća obuhvaća sve radnje vezane za prodaju nekretnina: procjene tržišne vrijednosti, marketing, oglašavanje, posredovanje, prodaju, savjetovanje, itd.
Našim klijentima nudimo i razne usluge naših suradnika: energetsko certificiranje, odvjetničke usluge širokog spektra, geodetske izmjere i drugo.
Također našim kupcima možemo ponuditi i realizacije kredita preko poslovnih banaka u RH bez dodatnih troškova.
U ponudi imamo veliki broj nekretnina sa područja Zagreba i okolice, Samobora, Rijeke, Kvarnera Istre i Gorskog kotara.
Naši uredi nalaze se:
Rijeka, Korzo 2/I, tel 051 336 273, mob. 091 215 1051
Zagreb, Ozaljska 13, tel. 01 33 22 914, mob. 091 215 1001
 Agenti: 

Ivan Polić

Telefono: 013822914 Zagreb
GSM: +385 (0) 91 7648540
E-mail: ivan@atlas.estate
Lingue straniere: njemački

Damir Uzelac

Telefono: 051 336-273 Rijeka
GSM: +385 (0) 95 8926690
E-mail: damir@atlas.estate
Lingue straniere:

Astrid Mikac

Telefono: 051 336-273 Rijeka
GSM: 0912151031
E-mail: astrid@atlas.estate
Lingue straniere: engleski

Kristijan Težak

Telefono: 051 336-273 Rijeka
GSM: 0994035048
E-mail: k.tezak@atlas.estat
Lingue straniere: engleski

Ivana Kukor

Telefono: 013822914 Zagreb
GSM: 0912151004
E-mail: ivanak@atlas.estate
Lingue straniere:

Katarina Kukor

Telefono: 013822914 Zagreb
GSM: 0913615081
E-mail: katarina@atlas.estate
Lingue straniere:

Sara Brainich

Telefono: 051336273
GSM: 0917322562
E-mail: sara@atlas.estate
Lingue straniere: talijanski

Feđa Lupis

Telefono:
GSM:
E-mail: fedja@atlas.estate
Lingue straniere: engleski
 Ultimi immobili elencati:  Casa Appartamento Terreno Locale commerciale
Dodajte nekretninu
Nekretnine AP1
Energetsko certificiranje