HRENGEITRU
Pregled po abecedi:

Atlas nekretnine d.o.o.

Pregled prodavatelja
Prodavatelj:

Atlas nekretnine d.o.o.

Sve nekretnine agencije
Kontakt osoba: Kristijan Težak
Adresa: Korzo 2
Mjesto: Rijeka
Poštanski broj: 51000
Telefon 1: 013822914 Zagreb
Telefon 2: 051 33 62 73 Rijeka
E-mail: info@atlas.estate
Web: http://www.atlas.estate
Strani jezici: engleski,njemački,talijanski
RSS:
Ured Rijeka, Korzo 2, tel. 051/336-273, mob. 091/215 1051

Ured Zagreb, Ozaljska 13, tel. 01/3822 914 mob. 091/215 1001
 Agenti: 

Mirjana Mičetić

Telefon: 051 336-273 Rijeka
GSM: +385 (0) 98 9414394
E-mail: mirjana@atlas.estate
Strani jezici: engleski

Ivan Polić

Telefon: 013822914 Zagreb
GSM: +385 (0) 91 7648540
E-mail: ivan@atlas.estate
Strani jezici: njemački

Damir Uzelac

Telefon: 051 336-273 Rijeka
GSM: +385 (0) 95 8926690
E-mail: damir@atlas.estate
Strani jezici:

Astrid Mikac

Telefon: 051 336-273 Rijeka
GSM: 0912151031
E-mail: astrid@atlas.estate
Strani jezici: engleski

Kristijan Težak

Telefon: 051 336-273 Rijeka
GSM: 0994035048
E-mail: k.tezak@atlas.estat
Strani jezici: engleski

Ivana Kukor

Telefon: 013822914 Zagreb
GSM: 0912151004
E-mail: ivanak@atlas.estate
Strani jezici:

Ivana Kukor

Telefon: 013822914 Zagreb
GSM: 0912151004
E-mail: ivanak@atlas.estate
Strani jezici:

Katarina Kukor

Telefon: 013822914 Zagreb
GSM: 0913615081
E-mail: katarina@atlas.estate
Strani jezici:

Iva Dilber-Semunović

Telefon: 013822914 Zagreb
GSM: 0912151061
E-mail: iva@atlas.estate
Strani jezici:
 Posljednje nekretnine:  Kuće Stanovi Zemljišta Poslovni prostori
Dodajte nekretninu
Nekretnine AP1
Energetsko certificiranje

Poslovni prostor - ZAGREB

Poslovni prostor - MALEŠNICA - 14,500 €
Zagreb, 23m2 Malešnica, poslovni prostor


Poslovni prostor - GORNJI GRAD - 16,320 €
TOP PONUDA! Strogi CENTAR Jurišićeva ured(Rotonda),16,32m2, etaža -1


Poslovni prostor - KNEŽIJA - 16,500 €
Knežija, zgrada Baschiere

Poslovni prostor - RIJEKA

Poslovni prostor - GORNJA VEŽICA - 7,300 €
TRGOVINA NA VEŽICI, 34 m2


Poslovni prostor - RIJEKA - 8,000 €
CAFE BAR U RIJECI


Poslovni prostor - RIJEKA - 18,000 €
Centar - trgovina 18 m2, izvrsna prilika !

Poslovni prostor - PULA

Poslovni prostor - PULA - 5,407 €
Garažno mjesto u stambenoj zgradi, Pula, Veruda


Poslovni prostor - PULA - 5,500 €
Poslovni prostor u strogom centru grada u pješačkoj zoni


Poslovni prostor - PULA - 20,000 €
Poislovnii prostor (prodaja)